وام صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد قائم‌شهر چاپ

ورود به سامانه دریافت وام

مبالغ اخذ وام به تفکیک مقطع و مراحل اخذ

تسهیلات ارزان قیمت از طریق بانک های عامل صادرات و ملی ایران

وام قرض الحسنه بانک های قرض الحسنه رسالت و مهر ایران

کاردانی

سقف 5 میلیون تومان

سقف دو و نیم میلیون تومان

کارشناسی

سقف 10 میلیون تومان

سقف هفت و نیم میلیون تومان

کارشناسی ارشد

سقف 15 میلیون تومان

سقف 10 میلیون تومان

دکتری

سقف 40 میلیون تومان

سقف 20 میلیون تومان

مراحل دریافت وام چگونه است؟

1-در اولین قدم به سامانه ساجد به نشانی sajed.iau.ir مراجعه کنید. در نوار بالای سایت، روی دکمه سبز رنگ (ثبت نام دانشجویان) کلیک کنید.

2-کد ملی خود را بدون خط تیره و شماره دانشجوئی خود را در فیلدهای تعیین شده وارد کنید و روی (جستجوی دانشجو) کلیک کنید.

3-اطلاعات شخصی و دانشجوئی خود را مشاهده کنید. اطلاعات مربوط به شماره تلفن، ایمیل، کدپستی و آدرس محل سکونت را در صورت لزوم ویرایش کنید. دقت کنید که پاسخگوئی به درخواست ها از طریق درگاههای ذکر شده صورت می گیرد. در نهایت اطلاعات را به وسیله آیکن (تأئید و ادامه ) ثبت کنید.

4-پس از تأئید، به سامانه احراز هویت هدایت می شود. این سامانه درگاه ورود به سامانه ساجد است. چنانچه برای نخستین بار وارد سامانه می شوید، یکی از اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا رمز عبور برای شما ارسال شود.اگر در این مرحله با مشکل مواجه شدید با شماره پشتیبانی 47916814 -021 و 47916816-021  و 42155044-011 تماس بگیرید.

5-در مرحله بعدی در بخش ساجد، روی گزینه ورود از خارج سازمان کلیک کنید تا وارد سامانه ساجد شوید.

6-با ورود به سامانه ساجد، روی گزینه درخواست وام دانشجوئی کلیک کنید. در صورتی که مشخصات دانشجوئی و نام واحد شما مطابقت ندارد، الزامی است دکمه جستجو در اطلاعات آزمون با کد ملی خود را کلیلک کنید و با پیدا کردن رشته، مقطع، نام واحد، سال ورود و شماره دانشجوئی در این صفحه با کلیک دکمه ثبت در سیستم نسبت به بروز رسانی اطلاعات دانشجوئی از بانک آزمون اقدام و سپس از دکمه تغییر مشخصات دانشجوئی، تغییرات الزامی را اعمال کنید.

7- نوع وام مورد نظر خود را  انتخاب  کنید. پس از کلیک روی آیکون مورد نظر، صفحه موافقتنامه  مقابل  شما  ظاهر می شود که با فعال کردن تیک انتهای موافقتنامه، به مرحله بعدی هدایت می شوید.

8-بعد از ثبت درخواست وام  به همین روش می توانید برای ثبت درخواست وام دانشجوئی نوع دیگر اقدام کنید. برای پیگیری لحظه به لحظه درخواست خودتان، کافی است به هاشور مراجعه و لیست وام دانشجوئی را بررسی کنید. این درخواست به صوررت اتوماتیک در پنل رئیس صندوق رفاه واحد دانشگاهی نمایش داده می شود. بعد از تأئید رئیس صندوق رفاه واحد دانشگاهی ، دانشجو می تواند برای دریافت وام به بانک مورد نظر مراجعه نماید.


شماره پشتیبانی:  02147916816 ، 02147916814 و  42155044-011

SAJED.IAU.IR