فعالیت‌های واحد قائم‌شهر در نمایشگاه تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی استان مازندران چاپ

نمایش فعالیت‌های واحد قائم‌شهر در نمایشگاه تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی استان مازندران

فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی واحد قائم‌شهر به همت روابط عمومی این واحد در نمایشگاه تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی استان مازندران به نمایش درآمد.

مدیر روابط عمومی واحد قائم‌شهر با بیان این مطلب گفت: این نمایشگاه با حضور هیات رئیسه، مدیران گروه‌های آموزش، استادان، کارکنان و دانشجویان و مدیران و مسئولان شهرستان و استان و با هدف شناساندن دستاوردهای علمی– پژوهشی، فرهنگی- ورزشی و دانشجویی واحد قائم‌شهر برای عموم بازدیدکنندگان شب گذشته افتتاح شد.

علیرضا محمودپور اظهار کرد: این نمایشگاه از تاریخ 2 الی 6 شهریور از ساعت 17 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های استان مازندران واقع در قائم‌شهر برای بازدید عموم و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی برپا است.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور دانشگاه‌ها و موسسات آمورشی و فنی و حرفه‌ای و شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات کمک آموزشی دایر است.

حوزه معاونت آموزشی واحد قائم‌شهر در حاشیه این نمایشگاه، فضایی مناسب برای شناساندن رشته‌های تحصیلی این واحد دانشگاهی را با عنوان مشاوره تحصیلی با حضور مدیران گروه‌های آموزشی برای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به تحصیلات عالیه فراهم کرده است.

همچنین با حضور استادان گروه روان‌شناسی، کارگاه آموزشی مشاوره خانواده با عنوان نقش والدین در تحصیل فرزندان در مقاطع تحصیلات عالیه و مهارت‌های زندگی برگزار می‌شود.

حوزه پژوهشی واحد قائم‌شهر هم آخرین دستاوردهای پژوهشی- فناوری و افتخارات این واحد دانشگاهی با عنوان چاپ کتاب و مجله مقالات علمی، پایان‌نامه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی را برای عموم به معرض نمایش گذاشته است.

حوزه معاونت دانشجویی نیز با به نمایش گذاشتن مدال‌ها و کاپ‌های قهرمانان ورزشی خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است. در حاشیه این نمایشگاه، ایستگاه نقاشی با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی از منظر شما برپا شد که در اختتامیه نمایشگاه از اثر برتر با اهداء جایزه قدردانی خواهد شد.