⚛پیام نوروزی دکتر مهرداد زارع نژاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر چاپ

alt

هو المدبر الامور
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
????برگ دیگری از کتاب زندگی و حیاتمان ورق خورد و بهاری نو فرا رسید.
سرمای سپید اسفند به آفتاب زندگی بخش فروردین گره خورد و طراوت ، تازگی و بالندگی آغازیدن گرفت تا آفرینش جوانه بزند و حیات به جانی دوباره شکوفا شود.
اینکه تاکنون چند بهار را به تماشا نشسته ایم و چند بار تحول احوال کائنات را شاهد بوده‌ایم پرسش بدیهی است که پاسخ ژرفی را می‌طلبد تا یکایک ما در برابر آن مسئولانه به تدبر برآییم.
از بهار ۱۴۰۰ تا زمستان سالِ "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " تحولات و وقایع شیرین و تلخی رقم خورد که فرد فرد ما به اندازه ای، در آن دخیل و تاثیرگذار بوده ایم.

سال پر ماجرایی را دوشادوش هم طی کرده ایم و اکنون به ایستگاه پایانی اسفند و آغاز بهار  ۱۴۰۱ رسیده‌ایم. عزیزانی را از دست داده‌ایم و غم فراقشان را به دل هموار کردیم اما یاد و خاطره ی آنها در دل و جانمان به نیکی ماندگار است. اکنون در لحظاتی ، وارد سال جدید می شویم که عالم به یمن  ولادت امام حی و حاضرمان اباصالح المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) گل افشان و نورباران است که با بهار مهدوی، سال مبارکی را آغاز کرده‌ایم. ان شالله

سال ۱۴۰۰ را در حالی به بهار نو تحویل می‌دهیم که قدم های موثری برای اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر و رشد و توسعه کمی و کیفی آن برداشته‌ایم کسب موفقیت های بی سابقه در جذب دانشجویان مقاطع مختلف آموزشی، افزایش درآمدهای غیر شهریه ای، اخذ مجوزهای کلیدی و استراتژیک در راستای فعالیت‌های آینده دانشگاه، کسب مجوز جذب دانشجویان خارجی ، تصویب چندین رشته مهم در مقاطع مختلف دانشگاهی ،راهبردهای موثر اقتصادی و مالی، کسب توفیقات چند ماهه اخیر در فرآیند فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی، مدیریت هزینه‌ها و بازپرداخت حداکثری بدهی‌های دانشگاه، فعال سازی زیرساخت‌های موثر واحدقائم شهر، رعایت عدالت و مساوات و عدم تضییع حقوق حقه همکاران و...گوشه‌ای از توفیقات ما در این روزهای سخت اقتصادی و معیشتی است و این همه، محقق نمی شدمگر به همراهی و همکاری یکایک شما دانشگاهیان ساعی و پرتلاش که جای آن دارد از همه شما عزیزان تشکر و قدردانی نمایم.

اکنون بهاری دیگر از راه رسیده و فرصتی مغتنم فراهم آمده تا در تلاقی بهار طبیعت،بهارمهدوی  و بهار قرآن (رمضان المبارک)دست به دست هم دهیم به مهر و همتی مضاعف و تلاشی جانانه پیشه ی راه کنیم تا در مسیر رشد و توسعه و پیشرفت کارنامه ای درخشان تر را درسال ۱۴۰۱به بار بنشانیم.

اینجانب با آرزوی صحت و عزت و سلامتی برای آحاد مردم متدین ایران اسلامی و طول عمر بابرکت برای  رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی ایران، یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای گرانقدرمان، مدافعان وطن،مدافعان حرم مدافعان سلامت ، ده شهید والامقام و دو شهید گمنام واحدقائم شهر را گرامی داشته آغاز سال ۱۴۰۱ خورشیدی را به پیشگاه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر،استادان گرانقدر، همکاران ساعی و پرتلاش، دانشجویان ارجمند مان  تبریک و شادباش عرض می نمایم. امید روزهای بهتر و زیباتر در سالی سرشار از برکت و نعمت و صحت و عزت و سلامتی در کنار عزیزانتان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم .

رجاء واثق دارد که سال جدید تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان آیت الله العظمی خامنه‌ای مدظله العالی به فضل الهی سال ریشه‌کنی مشکلات و موانع و بلایا ، اهتزاز پرچم توحید در اقصی نقاط عالم و طلیعه ظهور حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله فرجه الشریف باشد.ان شالله

دکتر مهرداد زارع نژاد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد قائم شهر
بهارمهدوی ۱۴۰۱ خورشیدی