ولی‌پور به آنا خبر داد؛ دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر میزبان مصاحبه دکتری در مازندران طباعة
There are no translations available.


alt


سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از میزبانی این واحد دانشگاهی برای آزمون مجازی مصاحبه دکتری ۹۹ در استان مازندران خبر داد.

پیمان ولی‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قائم‌شهر درباره برگزاری آزمون مجازی مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونا و وضعیت قرمز کشور، دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم گرفت مصاحبه دکتری ۹۹ را به‌صورت مجازی و در محل سکونت متقاضیان برگزار کند.

این مسئول توضیح داد:دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر به دلیل اینکه با ۳۵ رشته دکتری بیشترین دانشجوی دکتری را در استان مازندارن داراست به‌عنوان محل برگزاری این آزمون انتخاب شد.

وی افزود: آزمون مجازی مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر در ۹ روز کاری برای ۱۷۰ متقاضی دوره دکتری برگزار می‌شود. این سیستم برای نخستن‌بار در کشور در حال انجام است و دانشجو بعد از احراز هویت، پشت سیستم رایانه مجهز به وب‌کم و هدست با تیم هیئت مصاحبه‌کننده رشته تخصصی خود که در سراسر کشور قرار گرفته به‌صورت مجازی مصاحبه می‌‌کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: در این راستا چهار یونیت نیز برای استادانی که در منزل دارای امکانات اولیه اینترنت و سیستم‌های رایانه‌ای مجهز به وب‌کم و هدست نیستند در نظر گرفته شده  و انجام مصاحبه از امروز ۵ تا ۱۶ مهر جاری برگزار می‌شود که برای جلوگیری از ترافیک اینترنت و جلوگیری از نگرانی‌های دانشجویان زمان مصاحبه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در نظر گرفته شده است.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با ۲۶۰ عضو هیئت علمی تمام‌وقت، ۱۱۰ استاد مدعو، بیش از ۳۵ رشته دکتری تخصصی، ۸۵ رشته کارشناسی ارشد، ۱۲۰ رشته کارشناسی و کاردانی یکی از قدیمی‌ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سه استان مازندران، گلستان و گیلان ا