رضایی‌تالارپشتی خبر داد؛ آغاز واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر چاپ

رئیس دانشکده علوم انسانی و نماینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر در طرح واکسیناسیون از آغاز اجرای این طرح برای دانشجویان این واحد دانشگاهی خبر داد.

آغاز واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر

عبدالهادی رضایی‌تالارپشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در قائم‌شهر از آغاز واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از ۲۱ شهریور خبر داد و اظهار کرد: با توجه به آغاز واکسیناسیون دانشجویان در سراسر کشور، این واحد دانشگاهی نیز مانند سایر دانشگاه‌ها مشخصات همه دانشجویان را روز شنبه مورخ ۲۰ شهریور در سامانه پارسا که به همت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران بارگذاری شد، وارد کرد و تزریق واکسن از روز یکشنبه ۲۱ شهریور در محل تزریق واکسیناسیون ستاد تجمیعی دانشکده علوم انسانی واحد قائم‌شهر امکان‌پذیر شد.

وی افزود: همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا این دانشگاه به آدرس http://azadhr.healthehr.ir یا http://salamat.gov.ir برای نوبت‌گیری تزریق واکسن اقدام و در همان شهر محل سکونت خود واکسن دریافت کنند.

رئیس دانشکده علوم انسانی و نماینده طرح واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای عمل به مأموریت اجتماعی خود و حسب دستور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در فرآیند کنترل کرونا حضور فعال داشته و در کنار ستاد کشوری کرونا در حیطه درمان، قرنطینه و پاسخگویی به سؤالات بیماران و واکسیناسیون عموم مردم نقش‌آفرینی کرده است.

رضایی‌تالارپشتی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از ابتدای آغاز واکسیناسیون در کشور یکی از مراکز اصلی تزریق واکسن شهرستان قائم‌شهر به‌شمار می‌رود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/